Mecz Piast Gliwice - Warta Poznań, wynik 0-1

Piast Gliwice - Warta Poznań 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2021-11-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Piast Gliwice a Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 78' 0-1 S. Czyż

Żółte kartki Piast Gliwice: Martin Konczkowski 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 45' Łukasz Trałka 71'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Warta Poznań z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z zapałem śledzą ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak Martin Konczkowski Adam Zreľák niejednokrotnie zaserwowały własnym wiernym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania między piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania nudne. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Piast Gliwice i Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.