Na obiekcie INEA stadion miał miejsce mecz między Lech Poznan i Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2021-11-20 19:00 na stadionie INEA stadion rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania między Lech Poznan oraz Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: João Amaral 55' 1-0 Joel Pereira

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Zaglebie Lubin a Piast Gliwice z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Oddani fani śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż potyczki nas męczą. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Lech Poznan oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, INEA stadion.