Mecz Piast Gliwice kontra Nieciecza zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2021-11-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Piast Gliwice a Nieciecza.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Nieciecza zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: M. Mešanović 45' 0-1 A. Putivtsev J. Czerwiński 52' 1-1 D. Kądzior P. Sokołowski 71' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Sokołowski 61' Kristopher Vida 77' Jakub Czerwiński 88'

Żółte kartki Nieciecza: Wiktor Biedrzycki 45' Martin Zeman 82' Kacper Śpiewak 88' Marcin Wasielewski 88'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Stal Mielec.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Patryk Sokołowski Wiktor Biedrzycki stale gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Nieustannie natrafiamy na książkowe gole i asysty, bezlitosne faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Nieciecza i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.