Spotkanie Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-12-10 19:30 na obiekcie Stadion Raków

Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2021-12-10 19:30 na stadionie Stadion Raków rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Wdowiak 90' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 53'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Krakow natomiast Piast Gliwice z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Andrzej Niewulis Tom Hateley nierzadko zagwarantowały wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między drużynami zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż potyczki nas męczą. Trafiamy na nieczyste faule, wspaniałe asysty czy gole dodające pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Raków.