Mecz Piast Gliwice vs Pogon Szczecin, wynik końcowy 0-2

Piast Gliwice vs Pogon Szczecin, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-02-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Piast Gliwice a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: K. Grosicki 59' 0-1 S. Kowalczyk V. Bichakhchyan 82' 0-2 M. Kucharczyk

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 69' Rafał Kurzawa 89'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw a Pogon Szczecin z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Lech Poznan.

Wierni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Damian Dąbrowski wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazśledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.