Piast Gliwice - Lechia Gdansk, wynik spotkania: 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-03-12 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: A. Mosór 68' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Arkadiusz Pyrka 61'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 38' Łukasz Zwoliński 70' Marco Terrazzino 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu - Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Górnik Łęczna a Lechia Gdansk zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Nieciecza.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Arkadiusz Pyrka Conrado Buchanelli Holz częstokroć zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania nudzą. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.