Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-07-16 15:30 miało miejsce spotkanie Jagiellonia vs Piast Gliwice: 2-0

Dnia 2022-07-16 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia oraz Piast Gliwice.

Pierwsza część spotkania między Jagiellonia i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Jesús Imaz 29' 1-0 A. Trubeha M. Kowalski 90' 2-0 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 70' Martin Pospisil 74' Marc Gual 75' Bogdan Țîru 86'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 18' Tomáš Huk 58' Michael Ameyaw 84'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

Coraz częściej liczna grupa fanów z entuzjazmem śledzi interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Jesús Imaz Michał Chrapek nieraz zagwarantowały swoim fanom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między piłkarzami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty oraz gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Jagiellonia i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.