Spotkanie pomiędzy Cracovia Krakow i Piast Gliwice dnia 2022-08-13 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego: 0-1

Cracovia Krakow vs Piast Gliwice, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-08-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się Cracovia Krakow i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cracovia Krakow a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Jorge Félix 70' 0-1 D. Kądzior

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 54' Otar Kakabadze 59' Cornel Râpă 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 59' Michał Chrapek 74'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Łagów a Piast Gliwice zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Lechia Dzierżoniów.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Michał Rakoczy Alexandros Katranis nieprzerwanie sprawiają fantastycznym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i gole, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych zespołów jak Cracovia Krakow oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.