Dnia 2022-09-10 18:00 odbył się mecz Gornik Zabrze vs Piast Gliwice: wynik 3-3

Gornik Zabrze vs Piast Gliwice, wynik 3-3. W dniu 2022-09-10 18:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Gornik Zabrze a Piast Gliwice wynik to 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

Gole strzelali: R. Jensen 5' 0-1 K. Wilczek 14' 0-2 D. Kądzior E. Janža 17' 1-2 R. Janicki P. Krawczyk 42' 2-2 D. Kądzior 49' 2-3 R. Jensen 90' 3-3

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 29' Kryspin Szczesniak 56'

Żółte kartki Piast Gliwice: Constantin Reiner 31' Alexandros Katranis 41' Damian Kądzior 81'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Piast Gliwice: Ariel Mosór 90'

Główny sędzia spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw natomiast Piast Gliwice z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Erik Janža Constantin Reiner nierzadko zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się przepiękne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Gornik Zabrze oraz Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.