Mecz Piast Gliwice kontra Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-1

Piast Gliwice kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-10-06 18:45 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: 0 F. Tudor 90' 0-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 90' Tom Hateley 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 54' Tomáš Petrášek 57' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Patryk Dziczek Vladyslav Kochergin wielokrotnie serwują wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy widowiskowe asysty czy bramki, bezwzględne faule, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami są zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki nas męczą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Piast Gliwice i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.