Mecz Piast Gliwice - Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1

Piast Gliwice - Jagiellonia, wynik końcowy 1-1. W dniu 2023-01-29 11:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice i Jagiellonia wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Wojciech Łaski 61' 0-1 Tomasz Kupisz Kamil Wilczek 68' 1-1 Michał Chrapek

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 11' Taras Romanczuk 44'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Israel Puerto raz za razem zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami z ligi są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania drętwe. Regularnie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy bramki, ostre faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Piast Gliwice i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.

Zainteresowany tematem sportów drużynowych? Zajrzyj w link i przeczytaj artykuł!