Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania: 2-1

Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-02-25 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice a Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 47' 1-0 M. Chrapek P. Dziczek 56' 2-0 A. Hoskonen 64' 2-1 J. Atanasov

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 81'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 44' Otar Kakabadze 76' Paweł Jaroszyński 81' Yevhen Konoplyanka 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Raków Częstochowa.

Dzisiaj fani piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Grzegorz Tomasiewicz Michał Rakoczy niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć walki między graczami są zajadłe, nie często okazuje się, że potyczki nudzą. Warto więc przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Piast Gliwice i Cracovia Krakow jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.