Mecz Radomiak Radom - Piast Gliwice na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2023-05-06 13:00 - wynik 0-1

Radomiak Radom - Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza część spotkania między Radomiak Radom i Piast Gliwice zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-05-06 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Radomiak Radom a Piast Gliwice.

Gole strzelali: M. Chrapek 15' 0-1 G. Tomasiewicz

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 27' Szczepan Mucha 35'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Radomiak Radom zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Lechia Gdansk.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Alexandros Katranis niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska mało interesujące. Bardzo często zdarzają się widowiskowe asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych zespołów jak Radomiak Radom i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.