Piast Gliwice - Lechia Gdansk, wynik spotkania 0-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Piast Gliwice a Lechia Gdansk wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Piast Gliwice a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: M. Terrazzino 30' 0-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Piast Gliwice: M. Ameyaw 62'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu - M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Lechia Gdansk z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak M. Ameyaw stale zapewniają pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania usypiające. Systematycznie zdarzają się brutalne faule, książkowe asysty oraz bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Piast Gliwice i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.