Warta Poznań vs Piast Gliwice, wynik spotkania - 1-1

Warta Poznań vs Piast Gliwice 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Warta Poznań i Piast Gliwice wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-05-22 17:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Warta Poznań a Piast Gliwice.

Gole strzelali: M. Chrapek 5' 0-1 K. Szmyt 23' 1-1

Żółte kartki Warta Poznań: Jan Grzesik 32' Robert Ivanov 57' Mateusz Kupczak 74'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 20'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia meczu - Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Jan Grzesik Michael Ameyaw raz za razem serwują wspaniałym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania nudne. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Warta Poznań i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.