Strona miłośników Piasta Gliwice

Mecz pomiędzy Piast Gliwice vs Zaglebie Lubin, wynik końcowy 2-0

Spotkanie między Piast Gliwice i Zaglebie Lubin na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-04-15 17:00 - wynik końcowy 2-0

W sobotnie popołudnie 15 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim odbył się mecz pomiędzy drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin. To starcie w ramach 28. kolejki Ekstraklasy było pełne emocji i zakończyło się zwycięstwem Piasta Gliwice 2-0. Mimo starań Zaglebie Lubin nie zdołało odrobić strat po pierwszej połowie, a Piast pewnie kontrolował przebieg spotkania, zdobywając cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Pogon Szczecin kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 0-2

Mecz pomiędzy Pogon Szczecin i Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

W sobotę, 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera odbył się mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice w ramach 29. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości, którzy prowadzili już 0-2 po pierwszej połowie. Pomimo starań gospodarzy, Piast Gliwice zdołał utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Widzew Łódź - Piast Gliwice wynik meczu 1-0

Widzew Łódź kontra Piast Gliwice, wynik meczu 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Piastem Gliwice, rozegrany na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź, był pełen napięcia i emocji. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, żadna z drużyn nie zdołała znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Ostatecznie to gospodarze zdołali zdobyć bramkę, zapewniając sobie zwycięstwo 1-0 nad gośćmi. Mecz ten zapadnie na długo w pamięci kibiców obu zespołów.

Mecz Piast Gliwice - Slask Wroclaw 2-2

Spotkanie Piast Gliwice kontra Slask Wroclaw, wynik 2-2

W meczu 26. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice zmierzył się z Slaskiem Wrocław na Stadionie Miejskim. Po emocjonującym starciu obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc z remisem 2-2. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, druga część spotkania dostarczyła kibicom wiele akcji i goli. Mecz odbył się 30 marca 2024 roku o godzinie 16:30, a emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego.

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-0

Mecz Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice, wynik 1-0

W ostatnim starciu Ekstraklasy Piast Gliwice podejmował Puszczę Niepołomice na Stadionie Miejskim. Mecz ten odbył się 6 dni temu, dokładnie 12 marca o godzinie 17:30. Po pełnych emocji 90 minutach, to drużyna z Gliwic wyszła zwycięsko, pokonując rywala 1-0. Już w pierwszej połowie padło jedyne trafienie, które zapewniło trzy punkty gospodarzom.

Mecz Legia Warszawa vs Piast Gliwice wynik 3-1

Mecz Legia Warszawa vs Piast Gliwice, wynik końcowy 3-1

Wczorajszy wieczór na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego był pełen emocji, gdyż odbył się pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy, Legią Warszawa, a gośćmi z Piasta Gliwice. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść Legii, która potwierdziła swoją dominację na boisku. Spotkanie zyskało na intensywności, a kibice mogli cieszyć się z widowiska pełnego emocji i bramek.

Mecz pomiędzy Ruch Chorzów kontra Piast Gliwice wynik 3-0

Dnia 2024-03-01 19:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów i Piast Gliwice - wynik 3-0

W ostatnim meczu Ekstraklasy, który odbył się 1 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim w Chorzowie, drużyna Ruchu Chorzów podejmowała Piasta Gliwice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-0, którzy od pierwszej połowy kontrolowali przebieg gry, prowadząc 1-0 po pierwszej połowie.

Mecz Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-0

Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania: 0-0

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyny Piast Gliwice i Cracovia Kraków podzieliły się punktami po emocjonującym widowisku, które odbyło się 3 dni temu na Stadionie Miejskim. Mimo starań obu zespołów, ostatecznie wynik brzmiał 0-0, a kibice musieli zadowolić się remisem. Mecz odbył się w ramach 22. kolejki ligowej, a obie drużyny pozostają na swoich pozycjach w tabeli, szukając kolejnych punktów w walce o ligowe trofea.

Mecz pomiędzy Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice 3-1

Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice, wynik meczu 3-1

W piłkarskim starciu pomiędzy Rakowem Częstochowa a Piastem Gliwice, które odbyło się w Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków, padł rezultat 3-1 na korzyść gospodarzy. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa okazała się być pełna emocji, a skuteczność Rakowa Częstochowa po przerwie zapewniła im zwycięstwo w 21. kolejce Ekstraklasy. Mecz został rozegrany 17 lutego 2024 roku o godzinie 19:00, zatem od tamtej chwili minęło już dwa dni, kiedy to obie drużyny walczyły o punkty na boisku.