Strona miłośników Piasta Gliwice

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-0

Mecz Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice, wynik 1-0

W ostatnim starciu Ekstraklasy Piast Gliwice podejmował Puszczę Niepołomice na Stadionie Miejskim. Mecz ten odbył się 6 dni temu, dokładnie 12 marca o godzinie 17:30. Po pełnych emocji 90 minutach, to drużyna z Gliwic wyszła zwycięsko, pokonując rywala 1-0. Już w pierwszej połowie padło jedyne trafienie, które zapewniło trzy punkty gospodarzom.

Mecz Legia Warszawa vs Piast Gliwice wynik 3-1

Mecz Legia Warszawa vs Piast Gliwice, wynik końcowy 3-1

Wczorajszy wieczór na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego był pełen emocji, gdyż odbył się pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy, Legią Warszawa, a gośćmi z Piasta Gliwice. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść Legii, która potwierdziła swoją dominację na boisku. Spotkanie zyskało na intensywności, a kibice mogli cieszyć się z widowiska pełnego emocji i bramek.

Mecz pomiędzy Ruch Chorzów kontra Piast Gliwice wynik 3-0

Dnia 2024-03-01 19:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów i Piast Gliwice - wynik 3-0

W ostatnim meczu Ekstraklasy, który odbył się 1 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim w Chorzowie, drużyna Ruchu Chorzów podejmowała Piasta Gliwice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-0, którzy od pierwszej połowy kontrolowali przebieg gry, prowadząc 1-0 po pierwszej połowie.

Mecz Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-0

Piast Gliwice kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania: 0-0

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyny Piast Gliwice i Cracovia Kraków podzieliły się punktami po emocjonującym widowisku, które odbyło się 3 dni temu na Stadionie Miejskim. Mimo starań obu zespołów, ostatecznie wynik brzmiał 0-0, a kibice musieli zadowolić się remisem. Mecz odbył się w ramach 22. kolejki ligowej, a obie drużyny pozostają na swoich pozycjach w tabeli, szukając kolejnych punktów w walce o ligowe trofea.

Mecz pomiędzy Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice 3-1

Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice, wynik meczu 3-1

W piłkarskim starciu pomiędzy Rakowem Częstochowa a Piastem Gliwice, które odbyło się w Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków, padł rezultat 3-1 na korzyść gospodarzy. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa okazała się być pełna emocji, a skuteczność Rakowa Częstochowa po przerwie zapewniła im zwycięstwo w 21. kolejce Ekstraklasy. Mecz został rozegrany 17 lutego 2024 roku o godzinie 19:00, zatem od tamtej chwili minęło już dwa dni, kiedy to obie drużyny walczyły o punkty na boisku.

Mecz pomiędzy Piast Gliwice kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-3

Dnia 2024-02-10 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-3

W sobotę, 10 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze. Spotkanie w ramach 20. kolejki Ekstraklasy zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy rezultatem 1-3. Pomimo starań obu zespołów, to zawodnicy Gornika Zabrze okazali się skuteczniejsi, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Wynik na przerwę wskazywał minimalną przewagę gości, która została udanie utrzymana do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Lech Poznan kontra Piast Gliwice, wynik 0-1

Lech Poznan kontra Piast Gliwice, wynik spotkania 0-1

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Enea Stadion rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lech Poznań i Piast Gliwice. Ostateczny wynik spotkania to 0-1, a pierwsza połowa zakończyła się remisem 0-0. Mecz był częścią 18. kolejki Ekstraklasy.

Mecz ŁKS Łódź - Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-3

Na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz miał miejsce mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-3

W emocjonującym meczu Ekstraklasy drużyny ŁKS Łódź i Piast Gliwice podzieliły się punktami, remisując 3-3. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim LKS Lodz. Piast Gliwice prowadził 3-1 na przerwę, ale ŁKS Łódź zdołał wyjść z opresji i odrobić straty. Wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego, zapewniając obu drużynom po jednym punkcie. Czytaj więcej, aby poznać szczegóły tego zaciętego spotkania.