Piast Gliwice vs Wisla Krakow, wynik meczu: 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Piast Gliwice a Wisla Krakow zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-10-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Piast Gliwice a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Alberto Toril Domingo 68' 1-0

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 34'

Żółte kartki Wisla Krakow: Konrad Gruszkowski 34' Ashraf El Mahdioui 65' Pawel Kieszek 69' Yaw Yeboah 75'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sylwestrzak. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock.

Liczni fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły i piłkarze jak Michał Chrapek Konrad Gruszkowski systematycznie serwują fantastycznym miłośnikom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Stale zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami z ligi okazują się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż potyczki nudzą kibica. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Piast Gliwice oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.