Lechia Gdansk vs Piast Gliwice, wynik spotkania - 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lechia Gdansk a Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-09-18 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: L. Zwolinski 12' 1-0 J. Ceesay

Żółte kartki Lechia Gdansk: M. Zukowski 86'

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa natomiast Piast Gliwice z Włocłavia Włocławek. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Wisla Krakow.

Bardzo często oddani fani śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Zukowski nader często zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. Natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.