Mecz między Górnik Łęczna i Piast Gliwice dnia 2021-10-16 10:30 na stadionie Stadion Górnik: końcowy wynik 1-1

Górnik Łęczna vs Piast Gliwice, wynik 1-1. Dnia 2021-10-16 10:30 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna i Piast Gliwice zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: P. Sokołowski 3' 0-1 Alberto Toril B. Śpiączka 45' 1-1 Leândro

Żółte kartki Górnik Łęczna: Kamil Pajnowski 8' Tomasz Midzierski 13' Tomasz Tymosiak 67'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alberto Toril Domingo 26' Dominik Steczyk 82'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Raków Częstochowa natomiast Piast Gliwice z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Jagiellonia.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Kamil Pajnowski Alberto Toril Domingo nieprzerwanie sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami są nieustępliwe, rzadko okazuje się, że są to zmagania nużące. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki czy asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Górnik Łęczna i Piast Gliwice oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.