Mecz między Piast Gliwice i Zaglebie Lubin dnia 2021-09-12 10:30 na obiekcie Stadion Miejski: 0-1

Dnia 2021-09-12 10:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Piast Gliwice i Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Piast Gliwice i Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: Y. Bashkirov 90' 0-1 P. Szysz

Żółte kartki Piast Gliwice: T. Mokwa 36' D. Steczyk 87'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: M. Bartolewski 8' S. Balic 59' T. Zajic 71'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia spotkania to W. Myć. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Włocłavia Włocławek i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze jak T. Mokwa M. Bartolewski niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele niesamowitych emocji. Potyczki między piłkarzami są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż spotkania nas nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Piast Gliwice i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.