Na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2022-02-13 11:30 odbyło się spotkanie między Wisla Plock oraz Piast Gliwice zakończone wynikiem 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Plock i Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-02-13 11:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: Damian Kądzior 4' 0-1 Martin Konczkowski 64' 0-2 Kamil Wilczek 68' 0-3 Michał Chrapek

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 3' Kristián Vallo 42' Jakub Rzeźniczak 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90' Kristopher Vida 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Piotr Tomasik Tom Hateley raz za razem zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych emocji. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, książkowe asysty czy gole, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż zmagania nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Wisla Plock i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.