Dnia 2022-08-28 15:30 odbyło się spotkanie między Lech Poznan oraz Piast Gliwice zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan a Piast Gliwice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-08-28 15:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Lech Poznan a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Afonso Sousa 5' 1-0 Filip Szymczak

Żółte kartki Lech Poznan: Afonso Sousa 7' Joel Pereira 70' Nika Kvekveskiri 76' Barry Douglas 82'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 11' Grzegorz Tomasiewicz 72' Jakub Czerwiński 76' Michael Ameyaw 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Villarreal. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Lechia Dzierżoniów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z zapałem śledzi starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Afonso Sousa Alexandros Katranis często sprawiają kapitalnym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Niesamowite zmagania między graczami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nużące. Stale natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, spektakularne gole i asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich iśledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Lech Poznan i Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Poznań.