Radomiak Radom kontra Piast Gliwice, wynik spotkania: 1-1

Radomiak Radom kontra Piast Gliwice 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radomiak Radom i Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-09-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Braci Czachorów rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Radomiak Radom a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Pedro Henrique 54' 1-0 D. Abramowicz M. Chrapek 73' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 38' Rafał Wolski 43' Mateusz Cichocki 72' Christos Donis 74'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 82'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Radomiak Radom stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Garbarnia Kraków natomiast Piast Gliwice podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wieczysta Kraków.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Raphael Rossi Michał Chrapek nieustannie serwują wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami są zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Radomiak Radom i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Braci Czachorów.