Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1 dnia 2022-04-18 18:00

Legia Warszawa - Piast Gliwice, wynik końcowy 0-1. Dnia 2022-04-18 18:00 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Legia Warszawa a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa oraz Piast Gliwice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Damian Kądzior 43' 0-1

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 62' Artur Jędrzejczyk 86'

Żółte kartki Piast Gliwice: Constantin Reiner 11' Tomáš Huk 49' Michal Kaput 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Legia Warszawa stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Mateusz Wieteska Constantin Reiner nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Legia Warszawa oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.