Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Piast Gliwice zakończone wynikiem 2-2

Wisla Krakow vs Piast Gliwice 2-2. W dniu 2022-04-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: Stefan Savić 31' 1-0 Kamil Wilczek 51' 1-1 Kamil Wilczek 61' 1-2 Jakub Czerwiński Dor Hugi 71' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 4'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tomáš Huk 23' Jakub Czerwiński 70'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock natomiast Piast Gliwice z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia.

Dzisiaj liczni kibice z zapałem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Joseph Colley Tomáš Huk nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne gole i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że spotkania nas męczą. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.