Piast Gliwice - Lechia Gdansk, wynik meczu: 0-1

Piast Gliwice - Lechia Gdansk, wynik 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Piast Gliwice a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: M. Terrazzino 30' 0-1 K. Sezonienko

Żółte kartki Piast Gliwice: M. Ameyaw 62'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Lechia Gdansk z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak M. Ameyaw często sprawiają wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między graczami zdarzają się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania nudne. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Piast Gliwice i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.