Spotkanie Piast Gliwice kontra Górnik Łęczna na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-09 13:00 - końcowy wynik 1-0

Piast Gliwice kontra Górnik Łęczna 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Piast Gliwice a Górnik Łęczna zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Piast Gliwice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wilczek 26' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 59'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 51' Janusz Gol 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania to Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Piast Gliwice stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan.

Coraz częściej wierni kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Tom Hateley Sergiy Krykun częstokroć zagwarantowały własnym wiernym kibicom wiele emocji. Obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zażarte, rzadko bywa, że są to potyczki usypiające. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Piast Gliwice i Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.