Dnia 2022-09-16 16:00 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie między Piast Gliwice i Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice i Slask Wroclaw zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-16 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: P. Olsen 29' 0-1 C. Reiner 35' 1-1 D. Kądzior

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 28' Tom Hateley 45'

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Widzew Łódź a Slask Wroclaw z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Dzisiaj liczni kibice śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Jakub Czerwiński nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się bezlitosne faule, przepiękne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami z ligi są bardzo zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania nie są warte uwagi. To też warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Piast Gliwice i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.