Dnia 2023-02-12 11:30 miał miejsce mecz Zaglebie Lubin - Piast Gliwice: 0-2

Zaglebie Lubin - Piast Gliwice, wynik 0-2. Dnia 2023-02-12 11:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się Zaglebie Lubin i Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zaglebie Lubin a Piast Gliwice wynik to 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter meczu - Piotr Urban, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Stal Mielec.

Wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi nieustannie serwują fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki między zawodnikami ligowymi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Stale zdarzają się wyjątkowe bramki oraz asysty, ostre faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Lubin oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.