Mecz między Stal Mielec i Piast Gliwice dnia 2023-03-03 17:00 - 0-2

W dniu 2023-03-03 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: P. Dziczek 80' 0-1 K. Wilczek 88' 0-2 G. Tomasiewicz

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 27' Arkadiusz Kasperkiewicz 74' Maciej Wolski 79' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 42' Damian Kądzior 43'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Marcin Flis Jakub Czerwiński częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.