Mecz Slask Wroclaw vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-3 na stadionie Stadion Miejski

Slask Wroclaw vs Piast Gliwice, wynik końcowy 1-3. Dnia 2022-02-19 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Slask Wroclaw a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu między Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice wynik wynosił 1-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: D. Kądzior 16' 0-1 M. Konczkowski F. Piasecki 25' 1-1 P. Janasik 35' 1-2 K. Wilczek 45' 1-3 D. Kądzior

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 18' Daniel Leo Gretarsson 29'

Żółte kartki Piast Gliwice: Kamil Wilczek 23' Tomáš Huk 26' Alberto Toril Domingo 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom natomiast Piast Gliwice z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Lechia Gdansk.

Wierni fani z zapałem śledzą fascynujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Wojciech Golla Kamil Wilczek systematycznie sprawiają fantastycznym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Stale zdarzają się bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.