Mecz Piast Gliwice vs Radomiak Radom, wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice a Radomiak Radom zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Piast Gliwice a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Angielski 45' 0-1 Filipe Nascimento T. Huk 90' 1-1 M. Konczkowski

Żółte kartki Piast Gliwice: Tomáš Huk 50'

Żółte kartki Radomiak Radom: Daniel Łukasik 72' Dominik Sokół 80'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter meczu to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Radomiak Radom z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Tomáš Huk Daniel Łukasik systematycznie sprawiają fantastycznym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Piast Gliwice i Radomiak Radom i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.