Mecz Piast Gliwice kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-04-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Piast Gliwice a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Piast Gliwice i Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: J. Holúbek 47' 1-0 M. Konczkowski J. Czerwiński 53' 2-0 T. Hateley B. Bida 66' 2-1 B. Nastić

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Żyro 80' Fedor Černych 90' Taras Romanczuk 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Jagiellonia z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Legia Warszawa.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Michał Żyro wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom wiele przeżyć. Cieszące oko walki między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Stale obserwujemy przechodzące do historii asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Piast Gliwice i Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.