Nieciecza - Piast Gliwice, wynik spotkania: 0-1

Nieciecza - Piast Gliwice 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-05-14 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Bruk-Bet odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: T. Huk 57' 0-1

Żółte kartki Nieciecza: Wiktor Biedrzycki 5' Tomáš Poznar 85'

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Nieciecza zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz . Kolejno natomiast Piast Gliwice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej wielu fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Wiktor Biedrzycki niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania męczą fana. Stale zdarzają się efektowne asysty i gole, ostre sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Nieciecza oraz Piast Gliwice jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Bruk-Bet.