Dnia 2023-08-11 18:30 miało miejsce spotkanie między Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa - wynik końcowy 2-1

Pierwsza część spotkania między Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-08-11 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: P. Dziczek 72' 1-0 V. Kochergin 81' 1-1 Z. Arsenić 90' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: G. Tomasiewicz 63' P. Dziczek 90' A. Katranis 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: G. Berggren 3' B. Lederman 17' V. Kochergin 63' F. Piasecki 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Aris. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Puszcza Niepołomice.

Wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak G. Tomasiewicz G. Berggren raz za razem serwują wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między drużynami ligowymi są nader zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się książkowe asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.