Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-09-16 18:00 odbył się mecz Piast Gliwice vs Legia Warszawa zakończony wynikiem 1-1

Piast Gliwice vs Legia Warszawa, wynik końcowy 1-1. W dniu 2023-09-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Piast Gliwice a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Piast Gliwice a Legia Warszawa wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: S. Krykun 45' 1-0 M. Ameyaw E. Muçi 69' 1-1 Marc Gual

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 33' Gabriel Kirejczyk 51' Grzegorz Tomasiewicz 61' Michael Ameyaw 66' Arkadiusz Pyrka 89'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 33' Josué 42' Ernest Muçi 86' Juergen Elitim 86' Yuri Ribeiro 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Legia Warszawa: Josué 42'

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wieczysta Kraków i Widzew Łódź a Legia Warszawa z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Pogon Szczecin.

Fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Patryk Dziczek Josué nieustannie sprawiają swoim miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Piast Gliwice i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.